KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 9851198

nr 985 1198

Jan Rhodin

(f. 1938), Sverige

Teckning, Jan Rhodin (f. 1938), signerad, Elefant, motivet: 12x8

Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 oktober 2015
kl 20:46:01

5/10 20:10:36 1      Vinnande bud

Jan Rhodin

Läs mer om Jan Rhodin